aktualności rok szkolny 2013/2014

Polub nasz funpage.

Email Drukuj

Zapraszamy do polubienia naszego Facebooka

 

https://www.facebook.com/mos.osowska

70 ROCZNICA POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

Email Drukuj

 

"Powstanie Warszawskie stanowi jedną z najbardziej tragicznych, lecz zarazem pięknych kart w historii Narodu Polskiego. To walka wyjątkowa w dziejach polskich i w historii wojen. Daje ona świadectwo bezgranicznego bohaterstwa, bezprzykładnego poświęcenia i to nie tylko jednostek, lecz całej zbiorowości. Podziw i szacunek wzbudzają słabo uzbrojeni powstańcy, stawiający czoło potężnemu przeciwnikowi, wyposażonemu w najnowocześniejsze środki walki. Imponuje postawa ludności cywilnej.Powstanie Warszawskie stanowi świętość narodową dzięki bezmiarowi przelanej krwi, ogromowi cierpień i poświęcenia" Leszek Szcześniak,"Historia. Polska i świat naszego wieku. 1914-1989"

"BRAZIL SOCCER ACADEMY" NA BOISKU MOS OSOWSKA

Email Drukuj

22 lipca 2014 r. na boisku Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii Nr 7 mieliśmy możliwość gościć kilkunastu piłkarzy, manegera, psychologa, dziennikarza i trenera z AKADEMI PIŁKARSKIEJ Z BRAZYLII. Akademia ta zrzesza byłych już piłkarzy zawodowych, którzy pokazali szczególnie podczas meczu wiele nieprzeciętnych umiejętności.

Więcej…

Rekrutacja 2014/2015

Email Drukuj

Spotkania Młodzieży ze Sprawiedliwymi

Email Drukuj

Uroczyste zakończenie projektu edukacyjnego „Spotkania Młodzieży ze Sprawiedliwymi”, w którym wzięło udział 40 szkół z całej Polski, odbyło się 23 czerwca 2014 w Sali Widowiskowej Muzeum Historii Żydów Polskich przy ul. Anielewicza 6

Więcej…

Lekcja wolnośći w IPN

Email Drukuj

Dnia 17 czerwca 2014 r. uczniowie w ramach lekcji historii udali się do Centrum Edukacyjnego IPN im. Janusza Kurtyki w Warszawie.

Więcej…

MOS OSOWSKA NA UROCZYSTYM PODSUMOWANIU IX EDYCJI WLPN OW i DD- SEZON 2013/2014 ZA NAMI

Email Drukuj

Uroczyste podsumowanie Warszawskiej Ligi Piłki Nożnej Ośrodków Wychowawczych i Domów Dziecka- sezon 2013/2014

Więcej…

Nasi piłkarze znowu skrzywdzeni!

Email Drukuj

24.06.2014 – Turniej Piłki Nożnej o PUCHAR DYREKTORA JĘDRUSIA 2014

Więcej…

MOS Osowska nie schodzi z podium!!!

Email Drukuj

18.06.2014-XV Mityng Lekkoatletyczny i Turniej Piłki Nożnej na Barskiej.

Więcej…

Park Linowy TATRY

Email Drukuj

W czerwcu paru naszych wychowanków miało ochotę poczuć się jak Tarzan w parku linowym TATRY.

Więcej…

Warszawska Liga Piłki Nożnej - Podsumowanie

Email Drukuj

Warszawska Liga Piłki Nożnej Ośrodków Wychowawczych i Domów Dziecka zakończyła kolejny sezon rozgrywek: 2013/2014.

W poniedziałek 23 czerwca 2014 r. o godz. 17.00 zapraszamy do PEDAGOGIUM Wyższej Szkoły Nauk Społecznych (ul. Marszałkowska 115, aula 106), na spotkanie ze zwycięzcami.


Sztuka Streetart czyli... graffiti na Służewcu

Email Drukuj

16 czerwca 2014 r. w poniedziałkowe popołudnie grupa III wybrała się na Służewiec, ale nie po to by oglądać wyścigi konne, lecz aby podziwiać najstarsze legalne graffiti w Polsce, a więc mur Toru Wyścigów Konnych na Służewcu.

Więcej…

MISTRZOWIE Z OSOWSKIEJ

Email Drukuj

CUDOWNA PASSA REPREZENTACJI PIŁKARSKIEJ MOS NR 7 OSOWSKA!!!

Mija 7 lat historii MOS Nr 7 i tyle samo czasu istnieje reprezentacja piłkarska naszego ośrodka.

Więcej…

I Międzyszkolny Konkurs Literowania SPELLING BEE

Email Drukuj

11 czerwca 2014 roku odbyła się w naszej szkole pierwsza edycja Międzyszkolnego Konkursu Literowania w języku angielskim SPELLING BEE. W konkursie wzięło udział 12 uczniów – reprezentantów placówek MOS i MOW w Warszawie. Gościem specjalnym całego przedsięwzięcia, który był realizowany w ramach projektu IX Warszawskie Inicjatywy Edukacyjne pod patronatem Biura Edukacji, był pan Mark Harrison – native speaker języka angielskiego. Wziął on udział w warsztatach językowych z poprawnego literowania oraz zasiadł w Komisji Konkursowej.

Więcej…

Konferencja naukowa POZNAJ I ZROZUM RYZYKO…

Email Drukuj

Dnia 10 czerwca 2014 r. wychowankowie MOS Nr 7 mieli zaszczyt uczestniczyć w konferencji naukowej w Areszcie Śledczym w Warszawie-Mokotowie, otwierającej kampanię społeczną „POZNAJ I ZROZUM RYZYKO…… Służba Więzienna i Policja o odpowiedzialności, ochronie i zachowaniu uczestników ruchu drogowego”.

Więcej…

„Spotkania Młodzieży ze Sprawiedliwymi”

Email Drukuj

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że uroczyste zakończenie konkursu na esej pn: „Spotkania Młodzieży ze Sprawiedliwymi” zostało przełożone z dnia 18 czerwca na dzień 23 czerwca br. o godz. 11 w Sali Widowiskowej w siedzibie Muzeum Historii Żydów Polskich przy ul. Anielewicza 6 w Warszawie.
Zaproszenie skierowane jest do dyrektorów i nauczycieli szkół biorących udział w konkursie i młodzieży - autorów poezji.
Organizatorem konkursu jest Polskie Towarzystwo Sprawiedliwych wśród Narodów Świata z siedzibą w Warszawie.

Koordynator projektu, pan płk. doc. dr hab. Witold Lisowski (tel.: 22 613-71-92).

Informacje o Towarzystwie dostępne są na stronie internetowej: http://www.sprawiedliwi.org/

Wizyta w Muzeum Karykatury oraz spacer po Starym Mieście.

Email Drukuj

Wizyta w Muzeum Karykatury oraz spacer po Starym Mieście.

Więcej…

Mecz Reprezentacji Fundacji Kibica

Email Drukuj

8 czerwca 2014r. dzięki uprzejmości Fundacji Kibica dostaliśmy 16 biletów na mecz Reprezentacji Polski Fundacji Kibica kierowanej przez byłego selekcjonera Reprezentacji Polki Jerzego Engela.

Więcej…

Dzień Rodziny

Email Drukuj

MAJÓWKA W „JĘDRUSIU” I TYLKO 5 MIEJSCE NASZYCH BIEGACZY-30.05.2014

Email Drukuj

Jak co roku wzięliśmy udział w Majówce w Jędrusiu w Józefowie, gdzie głównym punktem imprezy jest bieg sztafetowy o Puchar Starosty Otwockiego(4 x 1000m).

Więcej…

DZIEŃ SPORTU W DNIU DZIECKA W MOS NR 7- 04.06.2014

Email Drukuj

Z dwudniowym przesunięciem(z powodu kapryśnej pogody) zorganizowaliśmy w naszym ośrodku Dzień Sportu w Dniu Dziecka.

Nasi wychowankowie dobrze się bawili, dobrze zjedli(grill) ale przede wszystkim rywalizowali aż w 12 różnego rodzaju konkurencjach sportowo- rekreacyjnych. A oto konkurencje i najlepsi w każdej z nich.

Więcej…

Spotkanie z Sylwią Gruchałą

Email Drukuj

 

Historia Polski jest pisana sławetnymi kartami patriotyzmu, honoru, odwagi i sukcesu. Od najdawniejszych lat polscy bohaterowie znani są w Europie i na świecie. Walczyli i wygrywali, a nawet jeśli przyszło im przegrać, to były to zwycięskie porażki. Wielu bohaterów dostarczył nam stan rycerski. A jednym z pierwszych, wielkich wojowników był rycerz Zawisza Czarny z Grabowa. Przemierzył całą Europę i zwyciężał. Innym wspaniałym rycerzem był Michał Wołodyjowski – wielki technik fechtunku.

 

Więcej…

GAMP-PAINTBALL. Podopieczni MOS Nr 7 z wizytą na arenie strzeleckiej

Email Drukuj

Atrakcji w Naszym Ośrodku ciąg dalszy. Tym razem Nasi wychowankowie mogli sprawdzić nie tylko swoją kondycję, spryt, refleks, ale również współpracę w grupie na specjalnie przygotowanej arenie strzeleckiej GAMP-PAINTBALL, gdzie rywalizowali w grze, w której używali laserowych broni.

Więcej…

Wspomnienia z Wieczernika czyli Wielkanoc w MOS Nr 7

Email Drukuj

16 kwietnia w naszym Ośrodku odbyło się śniadanie Wielkanocne poprzedzone przedstawieniem pod tytułem „Wspomnienia z Wieczernika”.

Więcej…

Lekcje Wolności

Email Drukuj

Wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii Nr 7 przyłączyli się do akcji „Lekcje wolności”. Inicjatorem i organizatorem akcji jest Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Dnia 4 czerwca 2014 r. w Gimnazjum Nr 162 i Zasadniczej Szkole Zawodowej Nr 63 zorganizowane zostały zajęcia nawiązujące do 25. Rocznicy wydarzeń 1989 roku, które nazwano symbolicznie „Lekcjami wolności”. Zajęcia te przybliżyły uczniom genezę i skutki tamtych wydarzeń, jak również pobudziły ich do dyskusji na temat wpływu m.in. obrad Okrągłego Stołu i wyborów parlamentarnych 4 czerwca na obecną sytuację Polski i obecne warunki życia samych uczniów.

Niecierpliwie czekamy na udokumentowane rozmowy przeprowadzone przez uczniów z rodzicami, dziadkami czy najbliższą rodziną dotyczącymi wspomnień sprzed 25 lat……!!!!

Tekst: M.P.

Dzień dziecka

Email Drukuj

Z wizytą w miejskim ZOO

Email Drukuj

29.05.2014 wychowankowie naszego Ośrodka odwiedzili Miejski Ogród Zoologiczny. Niektórzy z nich byli w ZOO po raz pierwszy w życiu.

Więcej…

Multimedialny Park Fontann

Email Drukuj

Multimedialny Park Fontann – kompleks czterech fontann znajdujący się na Skwerze 1 Dywizji Pancernej WP pomiędzy ulicami Boleść, Wybrzeże Gdańskie, Sanguszki i Rybaki na warszawskim Nowym Mieście.

Więcej…

Rówieśnicy nie są równi...?

Email Drukuj

Warszawa. Warsztat. W spotkaniu zorganizowanym przez Fundację po DRUGIE i inicjatywę społeczną ZAPAL SIĘ wzięli udział wychowankowie kilku placówek resocjalizacyjnych z Mazowsza. Wspólnie zastanawialiśmy się czym jest równość i czy faktycznie w życiu wszystko zależy tylko od nas, czy może jednak szanse nie są wyrównane.

Więcej…

Robert Korzeniowski

Email Drukuj

 

W Europie jest wiele pięknych zakątków ziemi. Na jednym z takich leży Hiszpania, a w niej Katalonia ze swoją sławną stolicą Barceloną, w której w 1992 roku odbyły się Igrzyska XXV Olimpiady. Na pewno wiele radości, satysfakcji i wspaniałych wspomnień wywieźli z niej sportowcy. Na tej Olimpiadzie startowała Polska reprezentacja, a w niej 24 letni Robert Korzeniowski. Różne wspomnienia z Barcelony wywieźli polscy olimpijczycy i były one uzależnione od startu w tych igrzyskach. Byli tacy co zajmowali najwyższe miejsce na podium, więcej było takich co zajmowali drugie i trzecie miejsce. Ale i był taki polski sportowiec, który po przejściu prawie 49 km. na kilometr do mety, kiedy słyszał już tętniący 100 tysięczny stadion, niby za podbieganie został zdjęty z trasy. Nie pozwolono jemu wejść na stadion po olimpijskie srebro. Nie pozwolono stanąć na podium, za to pozwolono mieć w oczach łzy - jednak nie łzy szczęścia, na które czekał cztery, osiem i dwanaście lat, aby kolejno na Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie, Sydney i w Atenach zdobyć 4 złote medale olimpijskie.

 

Więcej…

MOS OSOWSKA TYLKO DRUGA W TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ- LIONSRAW CUP 2014

Email Drukuj

W dniach 16.05(eliminacje) i 23.05(finały)- na boisku Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii Nr 7 w Warszawie z inicjatywy angielskiej organizacji Lionsraw odbył się kolejny Turniej Piłki Nożnej Lionsraw Cup . Nie udało nam się powtórzyć ubiegłorocznego sukcesu, gdzie zwyciężyliśmy. Tym razem zajęliśmy w gronie 8 placówek drugie miejsce .

Więcej…

Nasi wychowankowie na Festynie Chemicznym

Email Drukuj

16 maja uczniowie naszego Ośrodka uczestniczyli w Festynie Chemicznym zorganizowanym przez Technikum Chemiczne Nr 27 przy ul. Saskiej 78 w Warszawie.

Więcej…

Zaproszenie na uroczystość z okazji dnia rodziny

Email Drukuj

Pole-Position - wychowankowie na STARCIE

Email Drukuj

W czwartkowe popołudnie nasi wychowankowie wybrali się na tor kartingowy.

Więcej…

Toczy się kula w HulaKula

Email Drukuj

6 maja wychowankowie IV, V i VII grupy wraz z wychowawcami wybrali się na kręgle do Centrum Rozrywki Hula Kula, które mieści się budynku Biblioteki UW.

Więcej…

Konstytucja 3 Maja

Email Drukuj

III Festiwal Projektów Gimnazjalnych w MOS nr 7.

Email Drukuj

W dniu 11 kwietnia 2014 roku odbył się w naszej szkole III Festiwal Projektów Edukacyjnych.

Więcej…

Życzenia Wielkanocne

Email Drukuj

Dni otwarte NBP

Email Drukuj

5 kwietnia 2014 r. wybraliśmy się na do Narodowego Banku Polskiego na dni otwarte.

Więcej…

Turniej tenisa stołowego

Email Drukuj

W dniu 11.04.2014 nasza placówka wzięła udział w 23 turnieju tenisa stołowego placowek opiekuńczo-wychowawczych zorganizowany przez Mlodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Nr3 ul. Trakt Lubelski.

Więcej…

Piłkarze MOS Osowska na podium turnieju POWOŁAJ JUNIORA!

Email Drukuj

II TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „POWOŁAJ JUNIORA”-30.03.2014

Więcej…

Turniej freestyle'u koszykarskiego

Email Drukuj

29 marca byliśmy na turnieju freestyle’u koszykarskiego w Wawerskiej Strefie Kultury.

Więcej…

WARSZTATY JĘZYKOWE

Email Drukuj

Z wizytą w Muzeum Historii Żydów Polskich

Email Drukuj

Wychowankowie MOS Nr 7 z wizytą w Muzeum Historii Żydów Polskich na warszawskim Muranowie,

Więcej…

Labirynt Światła

Email Drukuj

W czwartek 6 marca 2014r. wychowankowie z grupy III gościli w ogrodach Pałacu w Wilanowie, gdzie na przestrzeni ponad 1000 m/2 można oglądać i podziwiać wspaniałą instalację świetlną nawiązującą swoimi motywami do „Alicji w krainie czarów”.

Więcej…

Premiera filmu ,, Kamienie na szaniec''

Email Drukuj

W dniu 11 marca wychowankowie naszej Placówki byli na premierze filmu pt: ,, Kamienie na szaniec'' w reżyserii Roberta Glińskiego opowiadającym o losach bohaterów: Rudego, Zośki, Alka z Szarych Szeregów.

Więcej…

V i VI KOLEJKA MIĘDZYOŚRODKOWEJ LIGI TENISA STOŁOWEGO

Email Drukuj

W VI I VI kolejce między ośrodkowej ligi tenisa stołowego nasza placówka zmierzyła się z MOS RADOŚĆ i MOS RYNEK NOWEGO MIASTA. W obydwóch meczach nasza drużyna odniosła zwycięstwa.

Więcej…

Spotkanie młodych ze sprawiedliwymi

Email Drukuj

Nie ma powodów wątpić, że Żydzi mieszkali w Polsce od najdawniejszych czasów i że religia mojżeszowa poprzedzała chrześcijaństwo.

Więcej…

TURNIEJ SPORTOWO-REKREACYJNY

Email Drukuj

w dniu 24.03.14 nasza placówka wzięła udział w turnieju sportowo-rekreacyjnym zorganizowanym przez Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii z ul. Reymonta.

Więcej…

,,NIE UCHODZI, NIE UCHODZI... CZYLI DAMY I HUZARY''

Email Drukuj

Kilku naszych wychowanków miało możliwość uczestniczyć w spektaklu NIE UCHODZI, NIE UCHODZI... CZYLI DAMY I HUZARY jednej z najpopularniejszych i najbardziej zabawnych sztuk Aleksandra Fredry, którą Teatr Rampa przedstawia w wersji musicalowej.

Więcej…

Spotkanie młodych ze sprawiedliwymi

Email Drukuj

Nie ma powodów wątpić, że Żydzi mieszkali w Polsce od najdawniejszych czasów i że religia mojżeszowa poprzedzała chrześcijaństwo.

Więcej…

Obóz Socjoterapeutyczny Ferie 2014

Email Drukuj

Na obóz wyjechała młodzież z placówek opiekuńczo-wychowawczych, socjalizacyjnych i młodzieżowych ośrodków wychowawczych.

Więcej…

PIŁKA NOŻNA ZMIENIA ŻYCIE!!!

Email Drukuj

W dniu 02.03.2013 r. nasi wychowankowie wybrali się do Centrum Olimpijskiego na promocję książki "Znowu w grze" autorstwa p. Agnieszki Żądło-Jadczak.

Więcej…

POCZĄTEK RUNDY WIOSENNEJ LIGI PIŁKARSKIEJ- MOS OSOWSKA NIE ZWALNIA TEMPA!

Email Drukuj

Dnia 10 marca 2014 r. reprezentacja piłkarska MOS Osowska rozegrała pierwszy mecz w rundzie wiosennej.

Więcej…

I międzyszkolnym konkursie literowania w języku angielskim ‘Spelling Bee’

Email Drukuj

Pliki do pobrania:
Plik
Pobierz (regulamin_WIE_spelling_bee.pdf)regulamin konkursu
Pobierz (karta_zgloszenia_WIE_spelling_bee.pdf)karta zgłoszenia
Więcej…

Relacja z 2 zawodów siłowych

Email Drukuj

W dniu 22 stycznia 2014 roku w naszym Ośrodku został rozegrany drugi etap I Turnieju Siłowwgo Młodzieżowych Ośrodków Socjoterapii, Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych i Domów Dziecka.

Więcej…

Wychowankowie MOS 7 z wizytą w Państwowej Straży Pożarnej

Email Drukuj

W dniu 6 lutego 2014 roku wychowankowie z klasy I b gimnazjum pod opieką nauczyciela języka polskiego odwiedzili Jednostkę Ratowniczo-gaśniczą nr 8 na ulicy Majdańskiej 38 w Warszawie.

Więcej…

Czwarta i piąta kolejka naszej drużyny w lidze tenisa stolowego

Email Drukuj

W czwartej i piątej kolejce między ośrodkowej ligi tenisa stołowego nasza placówka zmierzyła się się MOS Zielonka który przegrała wynikiem 1-3, oraz z MOS Reymonta w którym zwyciężyła 4-0.

Więcej…

VI TURNIEJ TRÓJEK KOSZYKARSKICH

Email Drukuj

W dniu 10.02.2014 nasza placówka wzięła udział w czwartym turnieju trójek koszykarskich organizowanym w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii Nr3 u. Trakt Lubelski. W zawodach wzięło udział 10 ośrodków.

Więcej…

Nasi wychowankowie na wykładzie pt."Chemia organizmu"

Email Drukuj

W dniu 29 stycznia uczniowie klasy III b uczestniczyli w wykładzie p. Moniki Maruszak – Gozdołek i p. Michała Hocha pt. „Chemia organizmu”.

Więcej…

Faworyt zwycięża w V Noworocznym Konkursie Wiedzy o Sporcie

Email Drukuj

V Noworoczny Konkurs Wiedzy o Sporcie- 2014 30.01.2014- relacja

Więcej…

III KOLEJKA MOS OSOWSKA W LIDZE MIĘDZYOŚRODKOWEJ LIDZE TENISA STOŁOWEGO

Email Drukuj

W III kolejce ligi tenisa stołowego nasza reprezentacja zmierzyła się na wyjeździe z drużyna MOS TRAKT LUBELSKI, w całym spotkaniu uległa 1-3. Placowke tym razem reprezentowali: Karol Wojciechowski, Dominik Baum, Martin Pietrzykowski, Oscar Witkowski, Patryk Mudrak.

Więcej…

Łyżwy zimą

Email Drukuj

Na zakończenie ciężkiego tygodnia szkoły chłopcy z gr. IV, III i VII aby się zrelaksować wybrali się na łyżwy.

Więcej…

BIERZMOWANIE 2014

Email Drukuj

W dniu 25.01.2014 o godzinie 18:30 część wychowanków Naszego Ośrodka przystapiło do Sakramentu Bierzmowania. Dla chłopców było to bardzo ważne wydarzenie, któremu towarzyszył duży stres.

Więcej…

MIĘDZYOŚRODKOWA LIGA TENISA STOŁOWEGO

Email Drukuj

W minionym tygodniu rozpoczęła rozgrywki liga tenisa stołowego, której organizatorem jest nasz ośrodek.

Więcej…

ZAPROSZENIE NA II TURNIEJ SIŁOWY

Email Drukuj

ZAPRASZAMY NA KONEFERENCJĘ QUO VADIS CYFROWY NAUCZYCIELU w ramach projektu EDUSCIENCE

Email Drukuj

Więcej…

Wizyta w Izbie Pamięci płk. Ryszarda Kuklińskiego

Email Drukuj

W środę 08.01.2014 roku, chłopcy z grupy VII, zwiedzając warszawską Starówkę w ramach budowania swojej tożsamości osobowej, poprzez poznanie i zrozumienie historii Polski i ludzi którzy tę historię tworzyli, odwiedzili Izbę Pamięci płk. Ryszarda Kuklińskiego.

Więcej…

Rozstrzygnięcie konkursu pt. "Stawiam na zdrowie"

Email Drukuj

W ramach programu „Zdrowy uczeń” finansowanego przez Urząd m.st. Warszawy, uczniowie naszego Ośrodka wzięli udział w konkursie pt. „Stawiam na zdrowie”.

Więcej…

ŚWIATOWY DZIEŃ WALKI Z AIDS

Email Drukuj

ŚWIATOWY DZIEŃ WALKI Z AIDS - KONKURS WIEDZY

Więcej…

Rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą kartkę świąteczną

Email Drukuj

W dniu 19 grudnia br. w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą kartkę świąteczną.

Więcej…

ZEBRANIE RODZICÓW

Email Drukuj

Dnia 16 Stycznia 2014r.  o godzinie 17.00 odbędzie się zebranie rodziców.

Jasełka i Wigilia w MOS nr 7, 2013.

Email Drukuj

19 grudnia w naszym Ośrodku odbyła się uroczysta Wigilia poprzedzona Jasełkami w wykonaniu naszych wychowanków.

Więcej…

Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka.

Email Drukuj

10 Grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka.

Więcej…

Życzenia Bożonarodzeniowe

Email Drukuj

Zaproszenie na Jasełka w MOS 7

Email Drukuj

Dzień Rodziny

Email Drukuj

W listopadzie chłopcy grupy V wraz z wychowawcami zorganizowali wspólne spotkanie, na które zostali zaproszeni także opiekunowie.

Więcej…

RADOSNY KLIMAT ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA NIECH POCZUJE KAŻDY Z NAS

Email Drukuj

Czas Bożego Narodzenia zbliża się coraz większymi krokami, dlatego podczas sobotniego popołudnia wychowawcy wspólnie z wychowankami ubierali choinkę, która symbolizuje życie i narodziny Zbawiciela.

Więcej…

Reprezentacja MOS Osowska do lat 14 NAJLEPSZA na Mikołajkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej!!!

Email Drukuj

Reprezentacja naszego Ośrodka 07.12.2013r. wzięła udział w zorganizowanym przez grupę FC Piorun, która funkcjonuje przy Ośrodku Socjoterapeutycznym im. Matki Bożej Miłosierdzia w Warszawie, Mikołajkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej do lat 14. Nasz Ośrodek reprezentowało 6 wychowanków. W turnieju udział wzięło 6 drużyn.

Więcej…

I Turnieju Piłki Nożnej w Ramach Akcji „Powołaj Juniora”.

Email Drukuj

14. XII. 2013 r. najmłodsza reprezentacja Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii wzięła udział w I Turnieju Piłki Nożnej w Ramach Akcji „Powołaj Juniora”. Do turnieju zgłosiły się cztery drużyny:

Więcej…

VII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR DYREKTORA MOS

Email Drukuj

7 grudnia 2013 roku w naszej placówce już po raz siódmy odbył się Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego Młodzieżowych Ośrodków Socjoterapii, Ośrodków Wychowawczych i Domów Dziecka. W turnieju wzięło udział 13 placówek:

Więcej…

Nasi wychowankowie na uroczystym zakończeniu projektu edukacyjnym WIE „Zrozumieć chemię...?”

Email Drukuj

11 grudnia w Zespole Szkół Nr 108 w Warszawie odbyło się uroczyste zakończenie projektu edukacyjnego WIE „Zrozumieć chemię…”.

Więcej…

Warsztaty „Zielony klimat” z naszymi wychowankami

Email Drukuj

Dnia 4 i 6 grudnia uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w odbywających się w naszej szkole warsztatach pt. „Zielony klimat”, prowadzonych przez wolontariuszy reprezentujących Urząd Miasta St. Warszawa.

Więcej…

VI OŚRODKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO.

Email Drukuj

W dniu 25.11.2013 w naszej placówce został rozegrany kolejny czyli już VI ośrodkowy turniej tenisa stołowego, w zawodach wzięlo udział 32 wychowanków.

Więcej…

Zwiedzaliśmy Muzeum Geologiczne

Email Drukuj

Muzeum Geologiczne Państwowego Instytutu Geologicznego w Warszawie istnieje ponad 90 lat. W swoich zbiorach, wliczając w to także filie w oddziałach terenowych, przechowuje i eksponuje pełny zakres materiałów naukowych dotyczących budowy geologicznej Polski.

Więcej…

Wycieczka do Muzeum Historycznego

Email Drukuj

28 listopada uczniowie klas trzecich wraz wychowawcą, wybrali się do Muzeum Historycznego m.st. Warszawy przy Rynku Starego Miasta ma lekcję muzealną. Uczniowie obejrzeli wystawę „Zawód: Architekt” zorganizowaną przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w ramach V Festiwalu – Warszawa w Budowie.

Więcej…

Wieczór hallowenowo-andrzejkowy "Co nam duchy wywróżą...?"

Email Drukuj

21 listopada 2013 roku w naszym ośrodku został zorganizowany wieczór hallowenowo-andrzejkowy pod hasłem „Co nam duchy wywróżą…?”

Więcej…

Zaproszenie na Konferencje

Email Drukuj

Więcej…

Konkurs plastyczny na najciekawszą Kartkę Bożonarodzeniową dla wychowanków MOS Nr 7.

Email Drukuj

Więcej…

WARSZTATY MEDIALAB JUNIOR DLA WYCHOWANKÓW NASZEGO OŚRODKA

Email Drukuj

Kilkunastu wychowanków naszej placówki przez ostatnie dwa miesiące brało udział w warsztatach MediaLab Junior Warszawa, które poświęcone były tematowi nowoczesnych technologii.

Więcej…

Piknik Militarny w Akademii Obrony Narodowej

Email Drukuj

17 listopada 2013r. byliśmy na Pikniku Militarnym w Akademii Obrony Narodowej.

Więcej…

"My, pierwsza brygada" - obchody święta Odzyskania Niepodległości w MOS 7

Email Drukuj

W piątek 9 listopada można było poczuć w naszym ośrodku przedsmak patetycznej atmosfery towarzyszącej obchodom Święta Odzyskania Niepodległości.

Więcej…

DRUŻYNA MOS II OSOWSKA PO RUNDZIE JESIENNEJ W II LIDZE GRUPY STARSZEJ.

Email Drukuj

Na półmetku rozgrywek reprezentacja MOS II OSOWSKA w II Lidze piłki nożnej zajęła III miejsce.

Więcej…

NASI WYCHOWANKOWIE NA SPOTKANIU I TRENINGU Z ŻONĄ PIŁKARSKIEJ GWIAZDY

Email Drukuj

Dnia 10 listopada 2013 roku w ramach projektu SPORT NIEJEDNO MA IMIĘ nasi wychowankowie zostali zaproszeni i wzięli udział w wykładzie o zdrowym odżywianiu oraz w tzw. FRIENDSTRAINING(we wspólnych ćwiczeniach) prowadzonych przez Annę Lewandowską(żonę naszej gwiazdy piłkarskiej Roberta Lewandowskiego) i Adriannę Palkę.

Więcej…

Spacer po cmentarzu

Email Drukuj

Listopad jest szczególnym miesiącem poświęconym zmarłym.

Więcej…

Nasi wychowankowie z wizytą w Muzeum Azji i Pacyfiku

Email Drukuj

Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie zostało założone w 1973r. Jest jedynym w Polsce posiadającym wyłącznie zbiory poświęcone kulturom krajów Azji, Oceanii oraz Australii.

Więcej…

REPREZENTACJA PIŁKARSKA MOS OSOWSKA NIEPOKONANA I Z KOMPLETEM ZWYCIĘSTW W RUNDZIE JESIENNEJ LIGI PIŁKARSKIEJ!!!

Email Drukuj

MECZ NR 10 /05.11.2013

Więcej…

I Turniej Siłowy Młodzieżowych Ośrodków Socjoterapii, Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych i Domów Dziecka.

Email Drukuj

W dniu 23 października 2013 roku w naszym Ośrodku został rozegrany I Turniej Siłowy Młodzieżowych Ośrodków Socjoterapii, Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych i Domów Dziecka.

Więcej…

Powązki 2013 - „PAMIĘTAMY”

Email Drukuj

„Ciszą cmentarną ukołysani, z dala od życia i znoju, dobiwszy wreszcie cichej przystani, odpoczywają w pokoju”- Elżbieta Daniszewska "Zaduszki".

Więcej…

Teatr Kamienica ,, My, dzieci z dworca ZOO''

Email Drukuj

Dnia 30 października 2013 r. nasi wychowankowie udali się do Teatru Kamienica na spektakl,, My, dzieci z dworca ZOO’’.

Więcej…

Strona 1 z 2


Warning: Illegal string offset 'active' in /www/templates/cloudbase/html/pagination.php on line 129

Warning: Illegal string offset 'active' in /www/templates/cloudbase/html/pagination.php on line 135

Warning: Illegal string offset 'active' in /www/templates/cloudbase/html/pagination.php on line 129

Warning: Illegal string offset 'active' in /www/templates/cloudbase/html/pagination.php on line 135